У квітні з міського бюджету спрямують 27 млн грн на соціальну підтримку 17 тисяч криворіжців

ВАЖЛИВО
14.04.21 - 16:49

Попри складну соціально-економічну ситуацію, у квітні на соціальну підтримку понад 17 тисяч криворіжців з міського бюджету спрямують 27 млн грн.

Сьогодні на засіданні виконкому підтримали всі проєкти-рішення соціального спрямування. Допомогу з міського бюджету отримають ще понад 17 тисяч криворіжців. 

 

Кривий Ріг докладає максимум зусиль для забезпечення містян своєчасною підтримкою. Особливу увагу приділяють криворіжцям, які опинилися у скрутному матеріальному становищі, багатодітним родинам, учасникам АТО (ООС) та членам їхніх родин, афганцям, ліквідаторам аварії на ЧАЕС та всім, хто потребує допомоги. 

 

«Місто підтримує, поважає та цінує своїх героїв. На відміну від інших міст, у Кривому Розі діє муніципальна програма підтримки криворіжців всіх пільгових категорій, в тому числі, чорнобильців. Напередодні роковин Чорнобильської трагедії, ліквідатори отримають матеріальну допомогу від міста. Хочу відзначити, що тільки у нашому місті ліквідаторам виплачують відшкодування вартості проїзду автомобільним або залізничним транспортом. Ці пільги передбачено законодавством, але кошти держава на них не виділяє. І ми й надалі, незважаючи на складну соціально-економічну ситуацію, що склалася у зв’язку з пандемією, будемо турбуватися про своїх земляків», - підкреслив міський голова Костянтин Павлов. 

 

Продовжують виплати одноразової  допомоги, передбачені  міською Програмою соціального захисту. З початку року таку допомогу вже отримали 1324 криворіжці.

Без уваги не залишають учасників бойових дій. У квітні з міського бюджету одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 23637 грн отримають категорії: 56 учасників бойових дій Другої світової війни та осіб з інвалідністю, визволитель міста та 339 криворіжців, прирівняних до учасників бойових дій Другої світової війни. Крім того, одноразову допомогу у квітні отримають 294 учасники АТО, вже з початку року 294 воїни отримали виплати на 1,5 млн грн. Також, 125 воїнів-інтернаціоналістів теж отримають допомогу від міста, з початку року таким правом вже скористалися 240 криворіжців. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: