У Києві з успіхом відбулася персональна виставка криворізького художника Богдана Шиптенка

КУЛЬТУРА
01.07.19 - 11:09

У Києві, в престижній галереї на подільській Воздвиженці, з успіхом відбулася персональна виставка юного криворізького художника Богдана Шиптенка.

Експозиція мала назву «l look. I feel. I draw» (Я дивлюся. Я відчуваю. Я малюю) - художник зображує свої враження від побаченого.

Столичній публіці Богдан представив свій акварельний живопис, скетчі та чорно-білу графіку, написані протягом останніх 3 років.

 

Відвідали виставку перспективного криворізького художника чимало поціновувачів мистецтва. Усім, хто прийшов оцінити його роботи попри несприятливу погоду, Богдан подякував у соцмережах.

"Відкриття минуло просто суперово, - поділився враженнями з нашим журналістом Богдан Шиптенко, - публіка прийшла чудова, реагувала з захопленням і компліментами".

 

Богдан розповідає, що з задоволенням пише все те, що його оточує в повсякденному житті, у подорожах різними містами й країнами, у робочий час та на дозвіллі.

 

Обдарований криворізький художник передає на полотнах дух міста, смачну їжу, атмосферу кафе, архітектуру, зміну погоди, божевільну вуличну сутолоку в годину пік.

 

Про юне обдарування Криворіжжя ми розповідали глядачам у проекті "Прості історії".

 

Як ми раніше писали, акварельні роботи Богдана з видами сучасного проспекту Поштового увійшли до «Історичного путівника по Поштовій 1917-2017».

А графіка митця відтепер прикрашає приміщення Центральної бібліотеки.

 

 

Фото FG Kyiv Art Go

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: