У липні у двох районах Кривого Рогу облаштують 14 сучасних контейнерних майданчиків

БЛАГОУСТРІЙ
23.07.21 - 16:37

За завданням мера Костянтина Павлова, в межах інноваційного екопроєкту «Green city. Комфортний мікрорайон», тривають масштабні комплексні роботи. 

Зокрема, в Покровському та Тернівському районах облаштовують вісім сучасних контейнерних майданчиків. На території цих двох районів побудують 14 таких майданчиків. А в місті до кінця 2021-го – 60.

 

Наразі роботи тривають біля будинків:

№ 71 по вул. Кропивницького,

 

№ 114 по вул. Колачевського, 

 

№ 4 по вул. Буряченка, 

 

№ 25, бульвар Маршала Василевського,

 

№ 28 по вул. Січеславській, 

 

№ 40 по вул. Перлинній,

 

№ 35 по вул. Кропивницького,

 

№ 46 по вул. Едуарда Фукса.

 

Спеціалісти ТОВ «Весташляхбуд» працюють щодня. 

 

Комплекс включає різні види робіт, як-от: зняття старого асфальтового покриття, підготовка спеціальної надміцної основи, улаштування нового асфальтобетонного дорожнього покриття та бордюрів, відновлення пішохідних доріжок, освітлення, встановлення камер відеоспостереження за подвір’ям. Сигнал з камер записуватиметься та виводитиметься на пульт контролю. Нагадаємо, що для контролю графіку вивезення сміття на всі спецавтомобілі встановлені GPS-датчики. 

 

Уже закінчили дорожні роботи та встановили закриті контейнерні системи біля будинків №№ 28, 74, 91 по вул. Колачевського, №79, по вул. Кропивницького та №5а по вул. Грицевця. 

 

Заступник директора компанії «Весташляхбуд» Георгій Ярцев розповів про особливості облаштування асфальтобетонної основи майданчиків: 

«Спочатку робиться улаштування підложжя завглибшки до 0,5 метра, потім — відсипання шлакового щебеню (40-70 мм), відсипання — 12 сантиметрів, цементно-піщана суміш. Потім виконується двошарове улаштування асфальтобетонного покриття по 6 та 5 сантиметрів. Так будуються основи майданчиків, щоб спецавтомобілі вагою до 30 тонн не руйнували дороги». 

Кривий Ріг системно переходить на сучасний екологічний рівень поводження із твердими побутовими відходами. Готується рішення Європейського банку реконструкції та розвитку з надання місту фінансування для будівництва екологічно безпечного комплексу з переробки твердих побутових відходів. 

 

Загалом у Кривому Розі - близько 700 майданчиків зі збирання ТПВ. Уже проведений благоустрій на більше ніж 120 з них та встановлено 600 контейнерних систем. 

 

Інноваційний екопроєкт «Green City. Комфортний мікрорайон» реалізується в межах Стратегії «Сталий зелений розвиток міст», підписаної в 2019-му між Кривим Рогом і ЄБРР. 

 

Раніше консультанти Європейського банку реконструкції та розвитку відзначили високий рівень підготовки криворізького проєкту будівництва заводу з переробки побутових відходів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: