У листопаді 70 криворізьких дітей з особливими потребами отримають допомогу від міста  

ВАЖЛИВО
18.11.21 - 10:40

Попри складну економічну ситуацію, в місті реалізовують соціальні напрямки програми Вілкула-Павлова. У Кривому Розі мешкають 2,6 тисячі дітей з інвалідністю. Кожній родині, в якій виховуються такі дітки, виплачують одноразову допомогу 10 тис грн. 

Від початку року з міського бюджету матеріальна допомога надана сім’ям, де живуть 2478 особливих дітей. 

 

«Варто зазначити, що Кривий Ріг - єдине місто в Україні, що надає матеріальну підтримку всім родинам, які виховують дітей з інвалідністю. Також триває започаткована торік виплата матеріальної допомоги дітям зі статусом «дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів». У листопаді по 5 тисяч гривень отримають 24 дитини. З початку року таку допомогу отримали вже 246 дітей», - зазначила Інеса Благун, директорка департаменту соціальної політики. 

 

Триває виплата допомоги з міського бюджету особам з інвалідністю з дитинства. 346 криворіжців у листопаді отримають виплати від міста. З початку року таку допомогу отримали 3268 мешканців. 

 

«Шостий рік працює послуга «соціальне таксі». За цей період надано понад 7 тисяч послуг. А з початку 2021 року – майже 1500 послуг людям з інвалідністю на візках, дітям з інвалідністю, малорухомим громадянам. Крім того, у місті працює Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Тут створені всі умови для надання реабілітаційних послуг дітям з ураженням центральної нервової системи та хворим на дитячий церебральний параліч, і дітям, які належать до групи ризику», - сказала І. Благун.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: