У ритмі кінокласики. Вшосте у Кривому Розі стартував «Чілдрен Кінофест»

КУЛЬТУРА
31.05.19 - 12:32

Сьогодні у Кривому Розі ушосте стартував «Чілдрен Кінофест». Біля великого екрану він зібрав понад 100 криворізьких школярів.

10-тиденний кіномарафон традиційно триватиме до 9 червня.

 

 

«7 днів проходить позаконкурсна програма, 3 дні – конкурсна. Цьогоріч виповнюється 130 років із Дня народження Чарлі Чапліна, тому буде показано фільм-кінокласику «Цирк». Малечу хочемо привчати і нагадувати, що є кінокласика. Кожного дня відкривається реєстрація на наступний сеанс», – зазначив координатор кінофесту Станіслав Корнієнко.

 

 

Фільми покликані об’єднати родини та друзів, прищепити цікавість до кіно криворізькій малечі.

 

 

Щорічний кінофестиваль – це свято і для дітей-пільговиків. Організували похід для дітей, які потребують особливої уваги, громадські організації спільно з міським департаментом освіти і науки.

 

 

«Це можливість подивитися добре, якісне кіно, де немає насилля, де немає нічого поганого, можливість проголосувати», – каже головний спеціаліст управління освіти виконкому Олена Бородавка.

 

 

Дала старт кінофесту для «чілдренів» добра стрічка «Зоопарк». Головний герой – Том зі своєю командою рятують мешканців зоопарку від німецьких бомбардувальників.

 

 

Організатори фесту наголошують на можливості взяти участь у «чілдрен-конкурсі». Цьогоріч з 200 заявок до 10-ти фіналістів конкурсу короткометражних фільмів увійшла робота криворізьких кіноматографістів Клубу розвитку і розваг «Схованка».

 

 

Як ми раніше писали, що до фіналістів увійшов фільм 8-річної криворожанки Анни Зусмановської. Також покажуть український мультфільм «Викрадена принцеса».

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: