У справі генерала Назарова, з вини якого в Іл -76 загинули 6 криворізьких десантників, знову оголосили перерву

ВАЖЛИВО
31.01.19 - 16:20

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження у справі скандального генерала Віктора Назарова, обвинуваченого за ч. 3 ст. 425 КК України (недбале ставлення до військовї служби).

Нагадаємо, за наказом генерала, у 2014 році в аеропорт Луганська був відправлений військовий літак Іл-76 з 49 чоловіками на облавку. Серед них були 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу.  

Літак з українськими військовими був збитий проросійськими бойовиками. Всі 49 чоловік загинули.

 

Серед них були і шестеро наших земляків - криворізькі десантники Валерій Алтунін, Павло Коснар, Антон Самохін, Євген Резніков, Ілля Гайдук, Станіслав Дубяга. 

27 березня 2017 року Павлоградський суд Дніпропетровської області ухвалив вирок Назарову, який у 2014 році обіймав посаду заступника начальника штабу Антитерористичної операції.

Його було засуджено до семи років позбавлення волі за службову недбалість. У своєму останньому слові Назаров заявив, що йому особисто ніхто не доповідав про загрозу напередодні катастрофи. Також він зазначив, що літак було збито із зенітної установки, про розміщення якої він не міг знати.

 

Та Назаров і досі на волі. У вересні 2017 року розпочали розгляд його апеляції. У січні 2018 року суд призначив повторну експертизу.

Попри оголошений вирок, у листопаді минулого року Міноборони виділило генералу службову квартиру в Києві.

Епопея з правосуддям триває - обвинувачений подає то апеляції, то скарги на суддю, яка винесла йому вирок.

 

Стало відомо, що генерал-майор в апеляції стверджує, що його телеграма №104 / АТО про відправку десантників не була наказом, а була лише необов'язковим до виконання проханням. Про це повідомив адвокат потерпілих Віталій Погосян.

 

Сьогодні у Дніпрі відбулось засідання за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М. на вирок Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 27 березня 2017 року.

У ході судового засідання колегія суддів розглядала клопотання захисника обвинуваченого щодо дій судді-доповідача у справі у суді першої інстанції, клопотання щодо дослідження технічних записів допиту свідків у суді першої інстанції. А також клопотання щодо дослідження висновків судових експертиз у справі та призначення експертизи.

 

У зв`язку з необхідністю виклику експерта, у справі знову оголосили перерву - до 21 лютого 2019 року.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: