У Військовому містечку криворіжці вимагають чистих контейнерних майданчиків

СОЦІУМ
05.03.19 - 13:16

Мешканці Військового містечка-1 нарікають — з контейнерних майданчиків не вивозиться сміття.

До того ж, вітром його розносить найближчими вулицями. Місцеві називають це початком екологічної проблеми.

«Ми щодня ходимо по сміттю. Моя дитина все це бачить. Двірники «Дивобуд» не прибирають. Екоспецтранс приїжджає, викидає сміттєві баки, але непотріб навколо не загрібають, він розлітається по вулиці», — скаржиться мешканка Військового містечка-1 Дарина Клочай.

 

 

На цій вулиці — два смітники, практично за сотню метрів один від одного. Сміття розноситься дорогами, летить на подвір’я школи та дитячого садка. Мешканці кажуть, не раз зверталися до управителя, проте відповіді не отримали.

«Я коли сплачую комунальні послуги, у мене перший пункт: утримання будинку та території. А взагалі ніщо ніким не утримується. Люди платять гроші, а кому — не зрозуміло», — розповідає мешканець Військового містечка-1 Сергій Рябоконь.

 

 

Представники управителя проблемну ситуацію пояснюють природними умовами. Після зими ще не встигли прибрати територію від сміття.

«Біля будинків є територія, яку ми прибираємо нами. А є територія, де городи людей або газони, ми це не прибираємо. Поруч розташовані контейнерні майданчики, якими користуються мешканці будинків, школа, садочок, приватний сектор. Не встигають двірники там прибирати», — пояснює директор ТОВ «Дивобуд» Лариса Рудник.

 

У компанії Дивобуд додають, що контейнерні майданчики — це клопіт «Екоспецтрансу». Останні нарікань теж не приймають. Кажуть, прибирають усе й щодня.

 

 

Тим часом непотребу біля контейнерів стає все більше, як і запитань у мешканців.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: