Україна - перша в світі за кількістю власників криптовалюти 

ЦІКАВО
07.10.21 - 10:55

За версією платіжної платформа Triple A,  Україна посіла перше місце в рейтингу країн щодо володіння криптовалютою. Дані оприлюднили на сайті платформи.

За даними Triple A, в Україні налічується понад 5,5 млн власників криптовалюти. Це менше, ніж в Індії, Росії, США та Нігерії, але за відсотком населення, яке володіє криптоактивами, Україна посідає перше місце з 12,73%.

 

 

З липня 2019 року по червень 2020 року українці провели криптовалютних транзакцій з іншими країнами на суму $8,2 млрд. З інших країн українці отримали криптовалют на $8 млрд.

 

 

На другій сходинці рейтингу – Росія з 17,3 млн власників цифрової валюти (11,91%). У першу п'ятірку також увійшли Венесуела (2,9 млн власників і 10,34%), Кенія (4,5 млн і 8,52%) і США (27,4 млн і 8,31%).

 

 

Нагадаємо, що 8 вересня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт №3637 «Про віртуальні активи» щодо правового врегулювання й легалізації ринку криптовалюти. 

 

 

А на початку жовтня Президент Зеленський ветував цей документ. Як зазначають у повідомленні Офісу Президента, пропонується віднести регулювання обігу віртуальних активів до компетенції Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. 

 

 

Джерело: Укрінформ, ESPRESO.TV

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: