Українці, які живуть в Італії, та мешканці Тоскани передали гуманітарну допомогу в Кривий Ріг

ВАЖЛИВО
27.05.22 - 13:54

Військова адміністрація Кривого Рогу продовжує розвивати відносини з муніципалітетами, фондами та громадськими організаціями країн Європи. Завдяки такій плідній співпраці місто отримало черговий гуманітарний вантаж – продукти, дитяче харчування, ліки та одяг від українців, що проживають в Італії, та жителів регіону Тоскана.

Заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін сказав:

 

“Під керівництвом Олександра Вілкула Військова адміністрація Кривого Рогу сформувала за кошти міського бюджету стратегічний запас, з якого ми надаємо допомогу в тому числі і внутрішньо переміщеним особам. І ми також розширюємо наше міжнародне співробітництво з міжнародними організаціями та фондами. Зокрема, сьогодні ще один приклад такої ефективної співпраці. Ми отримали гуманітарну допомогу з Італії. В зборі цієї гуманітарної допомоги активну участь брали українці, які зараз живуть в Італії. Ми об’єднуємо всіх для того, щоб допомагати людям і для того, щоб наблизити нашу спільну перемогу”.

 

 

Він зазначив, що в Кривому Розі вже перебувають близько 60 тисяч переселенців  з Херсонської, Миколаївської, Харківської, Донецької та Луганської областей.

 

Артем Березанець, представник ГО «Терапевтична група «Нове життя»», який привіз до Кривого Рогу гуманітарний вантаж з Італії, зазначив:

 

“Наша ГО спільно з ініціативними громадянами Києва, а також були домовленості з Асоціацією українців міста Вальдера (Італія) і муніципалітетом Понтедера, провінція Піза (Італія) – відкликнулись на запит мерії міста Кривий Ріг про надання допомоги біженцям з окупованих територій, а також з міст, котрі перебувають на території воєнних дій. Ми дуже сподіваємося, що ця допомога полегшить стан наших співвітчизників у цей важкий час”. Допомогу в доставці вантажу надав також “Ротарі Клуб Київ Столиця”.

 

Військова адміністрація Кривого Рогу активно співпрацює з муніципалітетами, громадськими організаціями і фондами Італії, Іспанії, Німеччини, Франції, Австрії, Польщі та інших країн.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: