Українська спортивна драма "Пульс" перемогла на американському фестивалі. Трейлер

КУЛЬТУРА
02.02.21 - 15:51

Українська спортивна драма "Пульс" перемогла в двох головних номінаціях - найкращий фільм та найкращий режисер. На американському кінофестивалі наша картина була представлена у 4-х категоріях.

 

"Пульс" - біографічна спортивна драма, заснована на реальній історії життя української чемпіонки Оксани Ботурчук. Оксана взяла активну участь у створенні фільму. Вона допомагала під час написання сценарію, а також виступила консультантом у зйомках спортивних епізодів, яких у фільмі багато. 

 

29 січня на фестивалі Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) відбулася міжнародна прем'єра української картини. Фільм удостоїли честі відкривати конкурсну програму фестивалю.

Представив спортивну драму режисер Сергій Чеботаренко. 

 

У фільмі знімалися Наталія Бабенко, Станіслав Боклан, Лілія Ребрик, Ахтем Сейтаблаєв, Олександр Кобзар та ін. 

Акторка Наталія Бабенко, аби максимально вжитися в роль, тренувалася пів року за програмою підготовки професійних спортсменів. У фільмі багато уваги приділено тренуванням головної героїні. Її шлях починається з маленького стадіону рідного містечка та йде крізь нові випробування та спортивні майданчики. Тому зйомки фільму проходили на багатьох стадіонах Києва, у тому числі, й на НСК "Олімпійський". За словами режисера фільму Сергія Чеботаренка, така еволюція стадіонів у кадрі також показує внутрішній розвиток Оксани.

 

В Україні прем'єра запланована на весну 2021 року. Дивіться українське!

 

Джерело - 112.ua

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: