Українські перевізники страйкують: на рейси не вийшли 45% маршрутників

СОЦІУМ
23.10.21 - 12:25

Українські перевізники відмовляються виконувати рейси через нові правила пасажирських перевезень між областями. Так, приміром, 21 жовтня люди не змогли виїхати з Києва до Кривого Рогу, Рівного, Харкова та інших міст.

"Перевізники не розуміють правил контролю і бояться, що поліція буде штрафувати водіїв. У результаті ми отримуємо те, проти чого боролися з моменту заснування компанії Укрпас – перевізники повертаються до "тіньових перевезень", – повідомив директор Укрпасу Максим Скляренко.

 

За словами директора Укрпасу, компанія для зручності пасажирів і перевізників розгорнула пункт експрес-тестування на Центральному автовокзалі Києва.

 

Як ми писали, такий пункт відкрито і на вокзалі Кривий Ріг - Головний.

Години роботи: з 05.00 до 06.00 та з 18.00 до 00.00.

 

Нагадаємо, на транспорті міжобласного сполучення діють карантинні обмеження. Крім квитка, пасажири мають надати документи: оформлений на порталі “Дія” “жовтий” чи “зелений” міжнародний чи внутрішній COVID-сертифікат на підставі отримання однієї дози вакцини або повного курсу вакцинації; або іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, які включені ВООЗ до переліку дозволених; або документ про отримання однієї дози вакцини – форма 063-О, яку можна отримати одразу після процедури у лікаря, який проводив щеплення; або Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, яке буде чинним рік від дати останнього щеплення. Його можна оформити у лікаря, що проводив щеплення; або негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19, чинні 72 години.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: