Ультрасучасний та комфортний: у Кривому Розі з'явився новий спортзал

КОРИСНО
12.02.19 - 10:36

У тісній співпраці з нардепом Костянтином Павловим, тернівчани змогли побудувати наново спортзал. У приміщенні — тренажери, спортивне знаряддя, а в недалекому майбутньому — і перші поєдинки на боксерському рингу.

Активна спільнота Тернівського району взяла на себе втілення цікавої спортивної ідеї в будівлі колишньої школи № 106. Там, де свистів вітер і зі стелі текла вода, зараз — просторий і комфортний спортивний зал. Команда, що втілювала проект, врахувала найменші дрібниці, перетворивши мінуси на плюси.

 

 

Потурбувалися і про надійну вентиляцію, аби на тренуваннях дихалося легко. На вихованців секції чекають роздягальні, душові, надійна шведська стінка, усе - від боксерських рукавичок до справжнього рингу.

 

 

«Це приклад об’єднання, коли разом за справу беруться всі — від звичайних громадян до народного депутата. Тут ми можемо побачити, як це працює, сподіваюся, що це лише перша ластівка в місті», — зазначив секретар Всеукраїнського об’єднання "Визвольний рух" Руслан Дмитренко.

 

Народний депутат Костянтин Павлов у справі — з першого дня. Каже, вірив, що задумане  здійсниться.
«Дуже приємно бачити плоди нашої спільної праці з тернівською громадою. Торік ще мало хто вірив у такий результат. Та ми довели, що будь-який проект будь-якого масштабу, якщо він реалізується спільними зусиллями, — реальний», — впевнений нардеп.

 

Усі діти до 18 років зможуть тренуватися в залі безкоштовно.Залишилися дрібниці — пофарбувати радіатори опалення, завезти обладнання й розпочати те, заради чого подолано складний, але результативний шлях.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: