Усе спочатку. Засідання суду у справі криворізького "рикші" перенесли

ПОДІЯ
08.04.21 - 11:55

Сьогодні у Жовтневому суді мало відбутися судове засідання у справі криворіжця Олександра Михалевича, відомого у місті як "рикша", який перевозить вантажі на візку. Але через клопотання захисника Максима Горелікова, адвокатська діяльність якого тимчасово призупинена, розгляд справи перенесли на 14 червня.

Справу тепер розглядає суддя Ігор Чайкін, сторону обвинувачення представляє Тетяна Чеботова.

 

Нагадаємо, 30 вересня 2020 року Апеляційний суд Дніпра скасував попередній вирок Жовтневого райсуду Кривого Рогу, який призначив Михалевичу покарання - позбавлення волі на 5 років за умисне тяжке тілесне ушкодження.

 

Тому на "рикшу" тепер чекає новий розгляд справи іншим складом Жовтневого суду. Торік справа Олександра Михалевича набула в Кривому Розі широкого розголосу - вирок видався криворізькій громадськості несправедливим, занадто жорстоким і викликав збурення в суспільстві. Люди вийшли на мітинг, щоб підтримати молодого чоловіка. Захисник Олександра подав апеляцію, і справу повернули на дорозслідування.

 

Як ми писали, на початку липня 2018 року, близько першої години ночі, Михалевич рухався з металевим візком по вул. Едуарда Фукса. Його побачила компанія молодиків, один із них вирішив покепкувати з Олександра. Хлопець підбіг до рикші та став насміхатися з нього, гамселив візок ногами та погрожував. Обурившись такою поведінкою, Михалевич дістав із ящика свого воза кухонний ніж та наніс своєму кривднику дев’ять ударів у груди та ліве плече (одне проникне, п’ять непроникних та три різаних ножових поранення). За це Михалевича й засудили до 5 років в'язниці.

 

В інтерв'ю нашим журналістам, Михалевич зізнався: "Я все це переосмислював, і зрозумів, що до мене розвернулись з доброго, хорошого боку. Я дуже вдячний всім людям і хочу попросити вибачення у потерпілого, з яким у мене стався той конфлікт. Я нікому не хотів заподіяти шкоди".

 

Надалі Олександр планує продовжити справу свого життя - перевезення вантажів за домогою візка. Але його майбуття тепер залежатиме від нового вироку.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: