Увага! У Кривому Розі на два місяці змінять маршрут тролейбусів через ремонт дороги у Покровському районі

ВАЖЛИВО
30.07.21 - 13:54

У зв’язку з капітальним ремонтом дорожнього покриття по вул. Едуарда Фукса в Покровському районі, тролейбусні маршрути №13 та №13А тимчасово не ходитимуть, а маршрути №3, №23 та №14 рухатимуться зі змінами, - повідомляє управління транспорту та телекомунікацій виконкому Криворізької міської ради. 

Ремонт триватиме від перехрестя з вул. М. Світальського до житломасиву Піонер.

 

З 8.00 2 серпня до 2 жовтня внесуть такі зміни до тролейбусних маршрутів:

 

1.    Маршрут №3 «пл. Толстого - вул. Дніпровське шосе», інтервал руху становитиме 25 хв. В напрямку з пл. Толстого до вул. Дніпровське шосе змін немає. В зворотному напрямку рух здійснюватиметься за схемою: вул. Дніпровське шосе - 95 кв. - КЦРЗ - Первомайка - Піонер - далі по маршруту. 

 

2.    Маршрут №23 «пл. Толстого - пл. Визволення», інтервал руху становитиме 28 хв. В напрямку з пл. Толстого до пл. Визволення змін немає. В зворотному напрямку рух здійснюватиметься за схемою: пл. Визволення - 95 кв. - КЦРЗ - Первомайка - Піонер - далі по маршруту.

 

3.    Маршрут №14 «ТОВ Переробник - вул. Заводська», інтервал руху становитиме 48 хв. В напрямку з ТОВ Переробник до вул. Заводська рух відбуватиметься за схемою: ТОВ Переробник - КРЕС - Піонер - пл. 30-річчя Перемоги - Ювілейна - вул. Заводська, в зворотному напрямку рух відбуватиметься за схемою: вул. Заводська - КЦРЗ - Первомайка - Піонер - далі по маршруту.

 

4.    Маршрут №13 «вул. Заводська - вул. Заводська (кільцевий)» - рух тимчасово припинений на період ремонту.

 

5.    Маршрут №13А «ст. Кривий Ріг - 95 кв. - вул. Світлогірська - Піонер - пл. 30-річчя Перемоги» - рух тимчасово припинений на період ремонту.

 

Для автобусних маршрутів змін у схемі руху немає, але можливе збільшення інтервалів курсування.

 

Криворіжців та гостей міста просять заздалегідь планувати свої маршрути з урахуванням тимчасового обмеження та змін у схемах руху пасажирського транспорту.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: