Вакцина - вже в області. Коли у Кривому Розі розпочнуть щеплювати від коронавірусу?

КОМЕНТАР
25.02.21 - 14:32

Олександр Лук'яненко, заступник начальника міського управління охорони здоров'я, прокоментував організацію проведення вакцинації від COVID-19 у Кривому Розі. 

Як ми писали, на Дніпропетровщину вже прибули 37,5 тисячі доз вакцини. Згідно з рішенням Уряду, першочергово щеплюватимуть медичних працівників, які працюють у ковідних лікарнях.

 

 

«Щеплення здійснюватиме спеціально навчена бригада. При цьому слід зазначити, що на кожну вакцину будемо окремо навчати спеціалістів», - заявив Олександр Лук'яненко.

 

За його словами, на тепер є домовленість із департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації, що у понеділок, 1 березня, 3 бригади з Кривого Рогу (центри №5, 6 і 2), направлять своїх працівників на навчання до обласної дитячої лікарні. І після цього місто матиме можливість отримати вакцину.

 

«Хочу підкреслили, що вакцинація здійснюватиметься препаратом виробництва індійської компанії за ліцензією британсько-шведської компанії AstraZeneca. Оскільки Уряд прийняв рішення щеплювати людей похилого віку вакциною Pfizer, то на першому етапі обидва криворізьких центри для людей похилого віку будуть очікувати вакцину Pfizer, а ми будемо отриманою вакциною щеплювати тільки медпрацівників ковідних лікарень.

 

Загальна кількість медпрацівників ковідних лікарень, без урахування осіб, які перебувають у декретній відпустці, складає більше 2 000. Норма щеплення – 100 осіб на одну бригаду за день. Тому, ми думаємо, якщо навчання мине успішно, протягом 5 робочих днів ми впораємось зі щепленням першого етапу. Повторна ін’єкція за два тижні також буде здійснюватися тими ж бригадами, тим самим працівникам, які отримали перше щеплення», - наголосив Олександр Лук'яненко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: