Від містян – з любов’ю. У Довгинцівському районі з’явився новий арт-об’єкт

БЛАГОУСТРІЙ
21.09.20 - 15:44

У Довгинцівському районі оновили сквер. Втілено в життя проєкт "Громадського бюджету". Тим часом мешканці району вже подають нові ідеї на конкурс проєктів наступного року.

Родзинкою оновленого скверу стале велике "сталеве серце". Чому серце? Відповідь на це питання знають ініціатори проєкту.

 

«Ми хотіли показати любов до рідного міста. Серце велике і красиве, любляче», - прокоментував Ігор Ратінов, голова Довигинцівської райради.

 

Над символом скверу працювали майже місяць. Спочатку це був макет розміром 20 на 20 сантиметрів. І тільки потім це вилилося в ось такий витвір мистецтва.

 

«Складність в тому, що він тригранний і чотиригранний, у нього скрізь йдуть вигини, повороти. Все це треба було вивести на кожен міліметр і сантиметр, і потім все це прополіровати», - поділився Ігор Нобєлєв, підприємець, розробник проєкту.

 

 

За цей проєкт Громадського бюджету проголосували майже 4 000 мешканців району. Тепер це - простір для культурного відпочинку та ділового спілкування.

 

 

«Я вдячний Ратінову за ініціативу відносно цього проєкту. Зробили все красиво для жителів нашого міста. Дякую і тим виконавцям, котрі втілювали всі побажання містян», - відзначив Юрій Вілкул, міський голова.

 

Фото управління преси та внутрішньої політики місквиконкому.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: