Відкрито, але не прозоро. Процес підрахунку голосів затягують?

ВАЖЛИВО
29.10.20 - 17:32

Триває четверта доба підрахунку голосів. Але ні про попередні результати, ні про кінцеву дату оголошення не йдеться. 

Цьогоріч відзначають надзвичайно велику, аномальну кількість зіпсованих бюлетенів, йдеться про 10% і більше. 

 

Це показовий прецедент, а затягування підрахунку - не тільки очікуване через закручену нову процедуру, але й вигідно певній політичній силі, заявляє керівник криворізької організації «Опозиційна платформа – За життя» Костянтин Павлов.

«За дивним збігом обставин, більшість зіпсованих бюлетенів виявилося саме з позначкою за Юрія Вілкула, на деяких дільницях таких до 10%, а зазвичай цей показник не більше 3%.  А мер набирає вже зараз майже 47%.  Зрозуміло, що це може не дати йому перемогти в першому турі.  У всіх виборчих комісіях Кривого Рогу більшість - у "Слуги народу", бо "Блок Вілкула" - не парламентська партія і за законом не має квоти.  Так, у 7 районних комісіях більшість - у «слуг», тоді як у "Блоку Вілкула" - нуль.  А міську виборчу комісію взагалі очолює представник «Слуги народу».  Зараз тактика "Слуги" - затягувати підрахунки і подавати позови, щоб затягнути другий тур, встигнути ще раз масово роздати продуктові набори і збільшити сітку зі скупки голосів», - заявив Костянтин Павлов. 

 

Така політична гра, дійсно, затягне підрахунок голосів, переконаний Костянтин Павлов. Адже після уточнення протоколів стартуватиме їх доопрацювання, на додачу - очікувані позови від "Слуг народу", далі - їх розгляд. 

«Розрив у 20% між представником «слуг», а точніше, слугою олігархів і чинним мером Юрієм Вілкулом електорально не залишає Шевчику шансу на перемогу. Тому йдуть у хід усі брудні методи. Вони розуміють, що чесно їм не перемогти», - підкреслив Костянтин Павлов.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: