Відомий криворіжець Анатолій Сторожук став Почесним громадянином міста

ПОДІЯ
17.09.21 - 16:12

За доброю традицією, до дня народження Кривого Рогу у виконкомі міськради відбувся урочистий прийом за участі Почесних громадян Кривого Рогу, керівництва міста та мешканців.

В.о. міського голови Юрій Вілкул привітав земляків з 246-ю річницею заснування Кривого Рогу та вручив відзнаку і звання «Почесний громадянин Кривого Рогу» Герою Соціалістичної Праці Анатолію Сторожуку.

 

Кращі представники криворізької громади були відзначені нагрудними знаками «За заслуги перед містом» 1, 2 та 3 ступенів.

 

Нині в Кривому Розі мешкають 17 Почесних громадян міста. Кожен із них зробив особливий внесок у розвиток Кривбасу. Загалом званням «Почесний громадянин Кривого Рогу» були відзначені майже 50 мешканців. Своїм життям, вчинками, прагненням працювати та змінювати рідне місто вони творили і продовжують формувати нову історію потужного промислового центру України.

 

Юрій Вілкул зазначив: «Головна цінність нашого рідного міста – його мешканці. Сьогодні у цій залі зібралися люди, які протягом усього життя працювали на розвиток Кривбасу. Ви змінювали його, робили кращим у різних галузях: культурі, духовному вихованні, спорті, освіті, благоустрої. І зараз ви - у строю, підтримуєте, передаєте досвід, навчаєте молодь бути небайдужими, любити місто, в якому народилися, і реальними, корисними справами змінювати його».

 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, життя якого трагічно обірвалося 15 серпня.

 

В.о. міського голови Юрій Вілкул сказав: «Наш мер Костянтин Павлов жив своїм містом, вболівав його проблемами і мав багато планів з розвитку Кривого Рогу. Хочу запевнити, що і зараз працюють всі міські програми. Не скорочена жодна стаття унікальної комплексної програми соціального захисту жителів. Наш пріоритет незмінний - це люди, яких ми маємо підтримати та допомогти! Цей принцип покладений в основу нашої з Костянтином Юрійовичем Об’єднаної програми з розвитку міста, яка послідовно втілюється у життя».

 

У вітальній промові від імені Почесних громадян Кривого Рогу, Анатолій Сторожук подякував землякам за високу честь і довіру та підкреслив: «У Кривому Розі працює сильна команда, яка дбає про людей, про розвиток міста. Це не просто слова, ми всі бачимо та відчуваємо надійну підтримку. Місто зберігає традиції минулого та вибудовує свій шлях розвитку та успіху. Зі святом, рідне місто!»

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»