Відвідини шоу «Льодове королівство» - подарунок особливим криворізьким дітям від Фонду Вілкула «Українська перспектива»

СОЦІУМ
06.12.21 - 9:19

Шоу «Льодове королівство» – у подарунок особливим криворізьким дітям від Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива». Для 400 особливих криворізьких дітей Фонд «Українська перспектива» організував відвідування циркового шоу «Льодове королівство» у подарунок до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Перед початком благодійної вистави Олександр Вілкул подякував землякам, які об'єднані прагненням робити все, щоб особливі діти відчували турботу та підтримку, могли розвивати свої таланти, могли повеселитися та порадіти захоплюючому шоу.

 

«Дякую керівникам, вихователям та волонтерам громадських організацій «Промінь надії», «Фонду об'єднаних сердець», «Берегині душі», «Веселці», батькам, які не здаються і вірять у щасливе майбутнє своїх дітей. Ми захоплюємось вами. І з вами завжди – наше розуміння та підтримка!», - сказав голова Фонду «Українська перспектива».

 

Олександр Вілкул започаткував добру традицію запрошувати особливих дітей на благодійні вистави у Криворізький цирк ще у 2007 році.

 

Керівниця «Веселки» – найстарішої з криворізьких громадських організацій, які опікуються дітьми з інвалідністю, Тетяна Брусник розповіла, що цю ініціативу діти завжди приймають із захватом.

 

«Волею долі люди бувають обмежені у своїх фізичних можливостях. Але ніхто і ніщо не має права обділяти їх у головному – відкривати для себе світ, усі його радості та яскраві фарби», - сказала Бруснік.

 

Олександр Вілкул зазначив: «Суспільство має змінювати стереотипи відношення до людей із особливими потребами. Тому один із пріоритетів у роботі нашого Фонду – соціальні проєкти, спрямовані на підтримку таких людей і, особливо, дітей. Увага, участь, розуміння проблем та готовність разом їх вирішувати – те, що необхідно людям із особливими потребами».

 

Зазначимо, що у Кривому Розі - єдина та унікальна в Україні соціальна Програма з підтримки мешканців міста. Пріоритет міського бюджету-2022 – соціальний захист криворіжців.

 

На соціальні статті передбачено понад половину видатків – 57 %. Значною мірою - і на допомогу людям з обмеженими можливостями.

 

Олександр Вілкул привітав особливих гостей льодового шоу: «Ми дуже хочемо, щоб уже зараз, на початку грудня, ви відчули наближення чарівних Новорічних та Різдвяних свят. І ми багато для цього робимо. Наприклад, яскрава нова ілюмінація почала працювати у різних куточках міста, у багатьох районах вже працюють ялинки».

 

Нагадаємо, що Фонд «Українська перспектива» запрошує особливих дітей, а також дітей із багатодітних сімей взяти участь у конкурсі «Найкраща новорічна іграшка-2022».

 

Катерина, мама 8-річного Артема сказала: «Сину дуже сподобалася вистава. Просто море емоцій. Велике спасибі Олександру Вілкулу та Фонду «Українська перспектива» за такий подарунок».

 

Тетяна Брусник наголосила: «Ми щиро вдячні Олександру Вілкулу та всій команді «Української перспективи» за сьогоднішнє яскраве свято для наших діток. У них очі горять, вони отримали на виставі незабутні емоції. І у конкурсі іграшок ми обов'язково візьмемо участь! Велика людська подяка всім, хто підставляє нам своє надійне плече. Дякуємо рідному місту, яке унікальне за своєю програмою доброти – максимально можливою соціальною допомогою, яку надають людям з особливими потребами».

 

Яна Шемрук, керівниця «Берегині душі» розповіла: «На цю чудову виставу цирку на льоду ми зібрали 160 дітей, яких об'єднує наша організація. Діти з нетерпінням чекали на цей похід у цирк, і зараз просто щасливі, для них це - справжній подарунок. Щира подяка за це Фонду «Українська перспектива».

 

За підтримки Фонду «Українська перспектива» та за участі криворізьких дітей із особливими потребами, реалізовано масштабний творчий проєкт – унікальна виставка фотопортретів особливих дітей. Також організована екскурсія до Софіївського парку (Умань). Раніше волонтери Фонду допомогли організувати святкування 25-ї річниці громадської організації «Веселка», яка займається підтримкою та розвитком криворізьких дітей з особливими потребами.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: