Восени в Україну може повернутися локдаун, - голова  МОЗ Віктор Ляшко

ВАЖЛИВО
16.07.21 - 11:32

Локдаун може повернутися в Україну восени, - заявив голова  МОЗ Віктор Ляшко. Він попередив громадян, що в Україні знов може бути спалах захворюваності на коронавірус.

«Якщо ми побачимо зростання показників, ми будемо готові переводити визначені області, країну в жовтий, помаранчевий чи червоний рівні епідеміологічної небезпеки. До кінця літа необхідно забезпечити вакцинацію людей старших за 60 років на 80%. Таким чином вірогідність локдауну значно зменшиться", - вважає очільник МОЗ.

 

Загальна ситуація по країні – рівень захворюваності трохи зростає. Виявили ще 737 нових випадків зараження. 

 

Міністр закликав людей старше 60 років робити щеплення. Голова МОЗ уточнив, що саме люди старшого й похилого віку, як найбільш вразлива група, найчастіше інфікувалися коронавірусом і мали негативні наслідки для здоров'я. Також серед них була зареєстрована найбільша кількість смертей.

 

"Якщо вони будуть провакциновані, тоді за зростанням кількості нових випадків, ми будемо оцінювати дві складові: потенційний вплив на стан і життя людей, а також вплив на економіку. І якщо ми захистимо вакцинацією пріоритетні групи, то ми можемо більше дивитися в бік економіки, щоб вона працювала", - додав Ляшко.

За його словами, стратегічно готуватися до таких спалахів, які були в жовтні 2020-го і в березні 2021 року, - це досить тривалий процес.Також Ляшко зазначив, що наразі ведеться робота з перегляду систем киснепостачання.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: