Воскрес із мертвих: індус, якого збив мотоцикл, ожив у морзі, де не працювала морозильна камера

ПРИГОДА
26.11.21 - 15:44

45-річного електрика Шрікеша Кумара на великій швидкості збив мотоцикл. У лікарні його оголосили мертвим, а тіло відправили у морг. Та на ранок, коли родичі прийшли його упізнати, виявилося, що чоловік дихає.

Після аварії чоловіка доставили ввечері до районної лікарні. Там чергові лікарі оголосили, що він помер, та помістили його в морозильну камеру в морзі, щоб наступного дня почати необхідні медичні процедури.

 

Коли рідні прийшли на упізнання, невістка Кумара помітила, що він дихає. У соцмережах опублікували відео з упізнання чоловіка.

 

Головний медичний інспектор, доктор Шів Сінгх, сказав, що медик швидкої оглядав чоловіка близько 3 ранку і констатував, що у нього не було серцебиття: «Він сказав мені, що неодноразово оглядав чоловіка. Тому його оголосили померлим». У закладі розпочали розслідування інциденту. Сінгх заявив, що таке трапляється дуже рідко, іноді в медиків виникають труднощі під час визнання когось померлим. Наприклад, коли пацієнт перебуває в анабіозі ㅡ стані організму, коли біологічні процеси припиняються або так сповільнюються, що відсутні всі видимі прояви життя.

 

Але один із працівників лікарні анонімно розповів, що через проблеми із живленням морозильна камера у морзі то вмикалася, то вимикалася.

Наразі Кумара переправили до медичного центру у місті Мірут, де його стан покращився. Чоловік не прийшов до тями, але медики запевняють, що йому нічого не загрожує. Родичі Кумара планують подати скаргу на медиків, які помістили його у морг.

 

Джерело - Громадське.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: