«Всі йдуть на одужання», - Сергій Риженко про стан військових, поранених у Дніпрі. Відео

КОМЕНТАР
03.02.22 - 15:34

Лікарі обласної клінічної лікарні ім. Мечникова продовжують рятувати військовослужбовців, які були поранені під час стрілянини  на "Південмаші".

Нагадаємо, 20-річний гвардієць Артемій Рябчук у Дніпрі розстріляв чотирьох товаришів по службі та одну цивільну жінку, поранивши при цьому ще п'ять осіб.

 

22-річна зв'язкова Жанна Шарова отримала три поранення. Їй видалили частину розбитого товстого та тонкого кишківника. На виході куля розбила хребет у поперековому відділі. Дівчині  перелили понад чотири літри крові, стабілізували й відновили гемоглобін. На неї чекають важливі операції на хребті.

 

Ігор Семенченко отримав поранення в живіт. Лікарі змогли оперативно видалити кулю.

 

Владислав Гулида, Денис Намесник і Євген Мачула перебувають у свідомості, їхній стан стабільний із позитивною динамікою, - розповідають дніпровські лікарі.

 

Генеральний директор обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко повідомив журналістам про стан здоров’я військових.

 

«У перший день ми провели одразу чотири оперативних втручання, наступного дня - ще два. Шалена втрата крові: у Ігоря - близько 2 літрів крові у черевній порожнині, у Жанни - більше 3 літрів. В цілому, близько 12 літрів крові вже перелито. Щодо дівчини, куля повністю зруйнувала хребет, ми дістали тільки його фрагменти. Сьогодні дівчина вже добре рухає ногами, робить майже все, що вміє робити здорова людина. Я думаю, що в неї все буде добре».

 

 

Після повідомлення про поранених на заклик здавати кров відгукнулись понад 170 правоохоронців. Не залишаються байдужими дніпряни й криворіжці, які також прийшли на допомогу постраждалим військовим.

 

Я дуже вдячний всім, хто здав кров, - розповів журналістам лікар.

 

«Вже сьогодні ми хочемо двох наших поранених, більш легких, перевести у відділення. Жанну та Ігоря поки що лишаємо в реанімації, щоб мати змогу надати допомогу в разі ускладнень. Тішить те, що у всіх поранених позитивна динаміка: всі вони йдуть на поправку, посміхаються», - прокоментував Сергій Риженко.

 

Відео - за посиланням.

 

Джерело: сторінка у Фейсбук Сергія Риженка.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: