Вихід є! Для криворіжців у складній життєвій ситуації працюють телефони довіри

СОЦІУМ
18.01.19 - 14:26

Криворізькі медіаресурси все частіше повідомляють про випадки самогубств. Тільки з жовтня минулого року трапилось шість епізодів.

Фахівці називають різні причини, через які люди перетинають останню межу.

«На першому місці в нас стоять конфлікти, сімейні проблеми. Часто телефонують люди, які відчувають себе самотніми. Люди з важкими хворобами», - розповідає психолог служби довіри Вікторія.

 

Для тих, хто втратив сенс життя, у Кривому Розі при психоневрологічному диспансері функціонує телефон довіри. Співробітники служби – професійні психологи, завдання яких надати допомогу на відстані. Кажуть, телефонна бесіда абсолютно анонімна.

 

«Телефон довіри - це служба психологічної допомоги, наше завдання - підтримати людей, які опинилися в складній життєвій ситуації. Ми допомагаймо у вирішенні конфліктів, сімейних проблем. Надаємо поради людям, які відчувають себе самотніми. Консультуємо у взаємовідносинах з дітьми, сім’ї, де існує проблема зловживання алкоголю або хімічних речовин. Займаємось профілактикою суїцидальної поведінки»,  – пояснює психолог.

 

Щодня психолог приймає в середньому 3-5 дзвінків, кожен з яких триває від 15 хвилин до кількох годин. Торік у службі зафіксували 24 дзвінки, пов’язані з самогубствами. Фахівці проводять профілактику суїцидів, намагаючись попередити навіть спробу людини вкоротити собі віку.

 

Не слід лишатись зі складною життєвою ситуацією сам на сам. І в разі необхідності, радить психолог, потрібно звертатись за номерами телефону довіри: 94-72-07 та 94-72-05.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: