Вийшов перший трейлер українського історичного екшену «Довбуш». Відео

АНОНС
06.12.21 - 12:58

В Україні представили перший трейлер історичного екшену «Довбуш», який вийде на великі екрани 12 травня 2022 року. Фільм розповість історію українського героя, який віддав життя за свободу свого народу понад три століття тому.

Режисер картини - Олесь Санін, який працював над фільмами "Мамай" та "Поводир".

 

"Це історія про нашу свободу – як внутрішню, так і зовнішню. Це про захист своєї родини, своїх інтересів, своєї честі... Про Батьківщину, яка набуває для нас все більшого й більшого значення. Батьківщина для нас - вже не просто територія, а внутрішнє духовне поняття й переживання. Саме зараз воно стає все реальнішим і таким, без якого ми більше не зможемо жити, не зможемо себе поважати. Тим, що для нас вже стало важливішим, ніж саме життя", – поділився емоціями Олесь Санін.

 

Події фільму "Довбуш" відбуваються у Карпатах у 18 столітті. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. Вони хочуть помститися панам за смерть батьків, але стають ворогами один одному. Один прагне грошей, інший - справедливості. Пізніше гуцули розпочинають повстання, яке очолює Олекса. Польська шляхта намагається вбити Довбуша, однак йому вдається їх обдурити і прославити себе, як карпатського лицаря.

 

Окрім Сергія Стрельникова та Олексія Гнатковського, у фільмі з'являться Дар'я Плахтій ("Стрімголов", "Сага"), польські актори Матеуш Косьцюкевич ("В ім'я", "Обличчя") та Агата Бузек ("Ефект колібрі", "Непорочні").

 

Творці обіцяють багато екшену, що у поєднанні зі справжніми емоціями оживить легенду про славетного Довбуша — борця за незалежність та справжнього володаря Чорногори.

 

Відео - за посиланням.

 

Джерело: УНІАН.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: