Як бійці Криворізької танкової бригади наводили артилерію, надавали допомогу і евакуювали поранених

ВІЙСЬКОВІ
22.01.20 - 12:01

У 17-й окремій танковій Криворізькій бригаді імені Костянтина Пестушка тривають навчання екіпажів, розрахунків та відділень, - інформує пресслужба бригади.

Для цього підрозділи бригади облаштували навчальні місця, де особовий склад відпрацьовує свої навички та вміння.

 

«Підрозділи артилерії найкраще впоралися як з підготовкою навчальних місць, так і з вишколом військовослужбовців. Я впевнений, що техніка повинна використовуватися за призначенням і лише у військових цілях. Щоб виконувати поставлені завдання, особовий склад має добре володіти усіма необхідними знаннями та навичками. Ті військовослужбовці, які мають достатній рівень знань, нині мають можливість їх удосконалити, дізнатися щось нове. Новачкам фахівці своєї справи допоможуть оволодіти азами військової науки», - розповів командир бригади, полковник Олег Миколайчук.

 

Артилеристи опрацьовували порядок роботи вогневих підрозділів на вогневій позиції, вправлялися у технічній підготовці. З водіями та водіями-механіками проводили заняття з технічної підготовки роботи ремонтної майстерні.

 

Підрозділ тилу та зв’язку знайомили курсантів з нюансами своєї роботи у польових умовах.

 

Військовослужбовці на практиці відпрацювали методи надання долікарської допомоги під час бойових дій. Начальниця медичного пункту наголосила на актуальності та важливості надання допомоги постраждалим побратимам.

 

Вояки досить довго та ретельно відпрацьовували елементи евакуації пораненого з бойової машини, допомоги при гострій кровотечі.

 

Фото пресслужби 17-ї ОТБР.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: