Як обрати стіл для облаштування робочого кабінету вдома?

РЕКЛАМА
22.09.21 - 13:31

Після введення карантину, значна кількість працівників перейшли в онлайн. Фахівці почали облаштовувати робочі кабінети у себе вдома. Для організації робочого місця в домашніх умовах, необхідно обрати стілець та спеціальні меблі. Стіл обирають залежно від того, з чим необхідно працювати.  

Різновиди столів для робочих кабінетів 

При виборі меблів, необхідно використовувати правило витягнутої руки. Це чудовий метод для організації робочого простору, який дозволить розташувати меблі залежно від частоти їх використання. Якщо предмети використовують щодня, їх необхідно розташувати на відстані 60-90 см від центру столу. Якщо предмет використовують рідко, його дозволено зберігати на полиці або в пеналі. В основному, на столі розташовують предмети, які використовують кілька разів на день. Над столом, тобто на полицях, зберігають предмети, які використовують два-три рази на тиждень. Це може бути папір для принтера або канцелярські товари. 

 

Класифікація столів для роботи:  

 

- Письмові. Створені для школярів і роботи з документацією. Мають значну кількість ящиків та полиць для зберігання документів.  

- Комп'ютерні моделі оснащені нішами для клавіатури, системного блоку, а також додаткових гаджетів. 

- Офісні столи - це комбінований варіант, який передбачає комплексний підхід до роботи. Тут можуть бути вмонтовані полички, ящики та відсіки для ноутбука або комп'ютера.  

Розмір столу обирають залежно від вільного простору в будинку. Якщо площа не дозволяє купувати широкі моделі, варто придивитися до маленьких столів з ящиками. Додатково можна замовити навісні полички, щоб вмістити всю необхідну документацію. 

 

Чи можуть недорогі меблі бути якісними? 

Перед придбанням письмового столу, необхідно вивчити підходящі варіанти. Через кризу, не всі покупці готові витратити величезну суму на придбання стола для роботи. Тому потрібно придивитися до моделей з невисокою ціною. Однак більшість покупців не бажають купувати найдешевші моделі, мотивуючи це поганою якістю.

Але не завжди невисока ціна говорить про погану якість товару. Компанія AMF зайвий раз це доводить.

 

 

Сучасний стіл від AMF може бути недорогими. Невисока вартість обумовлена наявністю виробничої лінії в Україні. Адже на вартості меблів істотно позначається бренд, а також країна виробництва. Оскільки в Україні досить невисокі зарплати, то і вартість меблів значно нижча. При цьому товари відповідають європейським вимогам, бо для виготовлення столів використовують якісні ДСП, МДФ. Доповнити кабінет можна стільцями або комп'ютерними кріслами. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: