"Його призвали для того, щоб боронити країну, а не стріляти у своїх товаришів", - міністр МВС про стрілянину у Дніпрі

РЕЗОНАНС
27.01.22 - 10:47

Гвардієць Артем Рябчук, який нині на світанку розстріляв своїх товаришів по службі, був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області. Про це повідомив міністра МВС Денис Монастирський. На цей час загиблими є 5 осіб, в тому числі жінка, та ще 5 людей поранені. За їхні життя борються лікарі.

"По перше, приношу свої глибокі співчуття рідним та близьким загиблих від дій військовослужбовця НГУ Артема Рябчука. Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області. Він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену Законом", - зазначив міністр.

 

Він подякував всім співробітникам поліції, які чесно виконали свою роботу

 

"За моїм наказом, буде створена комісія з вивчення обставин, які могли призвести до таких дій 21-річного військовослужбовця, якого призвали для того, щоб навчити, як боронити країну і дбати про безпеку, а не для того, щоб він розстрілював своїх колег. Також будуть вивчати обставини проходження Артемом Рябчуком військово-медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї. Після вивчення обставин, що призвели до трагедії, будуть зроблені висновки. В тому числі, кадрові. Впевнений що нам треба провести ґрунтовний аналіз того, як в країні побудована строкова військова служба, які її переваги та недоліки і що потрібно кардинально змінювати", - вважає Монастирський.

 

Нагадаємо, трагедія сталася приблизно о 3:50. 20-річний солдат-строковик забрав автомат АК-47 зі збройової кімнати й розстріляв своїх товаришів зі служби. Юнак відкрив вогонь у вартовому приміщенні, на момент інциденту там були близько 22 осіб. Двоє людей зуміли вибігти на вулицю і викликали поліцейських із медиками. У результаті стрілянини, загинули 4 людини, ще одна була поранена і пізніше померла під час надання медичної допомоги. Поранення дістали ще 5 людей.

 

На зображенні може бути: 2 людини, борода та на відкритому повітрі

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: