Ю. Вілкул: Місто підтримує евакуйованих мешканців – підготували для людей прихисток, забезпечили триразовим харчуванням і всім необхідним

ВАЖЛИВО
14.03.22 - 18:44

Рішенням Військової адміністрації Кривого Рогу, мешканців віддалених мікрорайонів, задля їх безпеки, евакуюють до північних районів міста. Кілька днів проводиться переселення мешканців Інгульця до Покровського та Тернівського районів. Раніше відбулося переселення мешканців Центрально-Міського району. Людям надають приміщення, за потреби забезпечують харчуванням.

Сьогодні в. о міського голови Кривого Рогу - заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду в одному із закладів тимчасового розселення, у якому розмістили мешканців з Інгульця.

 

«У той час як наші Збройні Сили України, Нацгардія, Тероборона утримують ворога на віддалених підступах до Кривого Рогу наше завдання тут - тримати тил, максимально захистити жителів та тих, хто прибуває до нашого міста, створити їм належні умови. Тому, ми організували та підготували для людей місця для перебування, подбали про те, щоб тут було все потрібне для нормального проживання. Зокрема, у шести закладах освіти Покровського та Тернівського районів проживають евакуйовані мешканці із Центрально-Міського та Інгулецького районів. За рахунок міста забезпечуємо для них  триразове харчування. Є спальні місця, медикаменти та все, що потрібно для побутових потреб. Я вдячний всім, хто своєю працею допомагає нам у вирішенні всіх питань. Криворіжці завжди готові підтримати та допомогти. Разом - ми переможемо!», - підкреслив Юрій Вілкул.

 

Нагадаємо, що з перших днів війни у Кривому Розі силами їдалень шкіл та дитячих садочків забезпечено щоденне гаряче дворазове харчування для військовослужбовців, поліції, бійців Нацгвардії та тероборони, а також вимушено переміщених осіб (ВПО) з інших міст та мікрорайонів Кривого Рогу, що були переселені внаслідок російської агресії.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: