Ю. Вілкул: З днем народження, рідний Кривий Ріг! З вірою у нашу Перемогу й мирне буття дякую кожному за добрі справи, мужність та незламний сталевий криворізький характер!

ВАЖЛИВО
28.05.22 - 14:39

Кривому Рогу  - 247 років з дня заснування.  Триває війна, а місто зустрічає свій день народження під звуки повітряних тривог, тримаючи оборону й захищаючи рідну землю, – кожен на своєму рубежі. Зусиллями ЗСУ, Військової адміністрації  та Ради оборони міста в Кривому Розі ситуація контрольована та стабільна, тому аби додати нотку доброго настрою сьогодні в Кривому Розі запрацювали міські фонтани.

«Криворіжці щиро й по особливому палко люблять своє місто. Це відчуває кожен, хто приїздить до нас. Це відмічають й наші  «нові криворіжці», тисячі переселенців, яких прийняв Кривий Ріг. Вже більше трьох місяців ми живемо в умовах воєнного стану й вирішуємо не притаманні нам раніше завдання. Але у ці травневі дні, коли місто відзначає день свого заснування – ми вирішили порадувати криворіжців, особливо дітей  й наших гостей роботою наших красивих фонтанів, які є прикрасою Кривого Рогу. З Днем народження рідний Кривий Ріг! З вірою у нашу Перемогу й мирне буття дякую кожному за добрі справи, мужність, незламний сталевий криворізький характер!» - сказав в.о. міського голови Юрій Вілкул.

 

Першим запрацював фонтан на площі Молодіжній, одному з улюблених місць прогулянок містян. Поступово протягом дня запрацюють і порадують своєю красою десять фонтанів Кривого Рогу: у парках "Північний",  «Саксаганський», «Мершавцева», «Савицького», у сквері на кільці 44-го кварталу, на проспекті Поштовий та біля театру Шевченко, на проспекті Перемоги.

 

Фонтани працюватимуть у суботу та неділю до 21.00.

 


«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: