З 1 серпня тариф на електроенергію для населення залишиться без змін — 1,68 грн за кВт-год

КОМУНАЛКА
28.07.21 - 14:16

Сьогодні Уряд прийняв рішення залишити без змін тариф на електроенергію для населення, тобто щонайменше до 1 вересня українці платитимуть 1,68 грн за кВт-год.

Кабінет Міністрів продовжив до 1 вересня термін дії нині чинного механізму ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії). 

 

Уряд сьогодні затвердив відповідне рішення. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

 

«Разом з усіма зацікавленими сторонами ми працюємо над тим, аби збалансувати ринок електроенергії. Паралельно триває підготовка до опалювального сезону. Цьогоріч процес відбувається в нових умовах: відтепер тарифи на тепло та гарячу воду повністю встановлюють місцеві органи влади. Це важлива частина реформи децентралізації, адже такі новації підштовхують місцевих керівників більше не заплющувати очі на неефективність власних комунальних підприємств», - наголосив він.

 

Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: