З 28 вересня Кривий Ріг та Дніпро потрапляють до "жовтої зони" карантину. Які обмеження діятимуть?

ВАЖЛИВО
25.09.20 - 9:05

Учора відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00 годин 00 хвилин 28 вересня (понеділок) в Україні почне діяти нове епідемічне зонування.

За новим розподілом, Кривий Ріг та Дніпро із зеленої зони потрапили до жовтої. 

 

До жовтої зони відносять за умов, якщо 5 днів поспіль змінюються показники захворювань; завантаженість лікарняних ліжок на рівні від 5% до 50%.

 

Обмеження, які діють у жовтій зоні:

- заборонене відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово;

 

- крім того, зберігаються обмеження зеленої зони: мешканці повинні використовувати маски чи респіратори у громадських будівлях та транспорті, проведення масових заходів - за умови не більше 1 людини на 5 кв.метрів, кінотеатри можуть працювати з заповненістю 50%, перевезення пасажирів - у межах сидячих місць. 

 

До «жовтої» зони потрапили Верхньодніпровський, Дніпровський, П’ятихатський та Царичанський райони Дніпропетровщини. Київ також перейшов до жовтої зони. До червоної віднесли міста Тернопіль та Бережани Тернопільської області. Епідемічні рівні встановлюють на 14 днів.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: