З грецьким привітом! Криворізька самбістка Валерія Захаревич стала срібною призеркою чемпіонату світу

18.10.21 - 12:08

15-17 жовтня у грецьких Салоніках тривав чемпіонат світу з самбо серед молоді (18 і 20 років). За першість змагалися спортсмени з 26 країн. У складі збірної України яскраво виступила вихованка Криворізької ДЮСШ №7 Валерія Захаревич. Криворізька самбістка  здобула срібло серед юніорів у ваговій категорії до 80 кг.

Підготував спортсменку тренер Сергій Шпильов.

У перший день молодіжного чемпіонату (дівчата і юнаки - 18 років, юніорки і юніори - 20 років) українська збірна виборола 6 медалей - 2 срібні і 4 бронзові нагороди.

Криворожанка Валерія Захаревич (юніорки, до 80 кг) і харків'янин Максим Бабич (юнаки, до 58 кг) піднялися на другу сходинку п'єдесталу.

За результатами трьох днів змагань, українська збірна здобула 19 нагород (2 - 6 - 11) і два командні кубки ("срібний" - у юніорок, "бронзовий" - у юніорів).

"Золото" чемпіонату виборола Наталія Чистякова (юніорки, до 72 кг, Чернігівська область). Цього року ця спортсменка стала найсильнішою і на чемпіонаті Європи.