З мільйонними боргами. Криворіжці в Покровському районі заборгували за тепло найбільше

СОЦІУМ
16.10.19 - 16:38

Опалювальний сезон у Кривому Розі вже стартував, але борги населення за раніше спожиті послуги залишились. Найбільше заборгували мешканці Покровського району – за ними майже чверть загального боргу по місту.

Тільки у минулому опалювальному сезоні жителі Покровського району накопичили 87 мільйонів гривень боргу. Найбільше заборгували Криворізькій теплоцентралі та Криворіжтепломережі.

 

Учора з мешканцями чотирьох будинків по вулиці Рекордній зустрічалися представники Криворізької теплоцентралі та райвиконкому. По кожному – сотні тисяч боргів. Будинки №№ 3 та 9 заборгували до мільйона кожен.

 

«Щоб забезпечити протікання опалювального сезону, необхідно вчасно та в повному обсязі сплачувати послуги з централізованого опалення та теплову енергію, а також існуючі заборгованості. Якщо заборгованість існує, ми пропонуємо споживачам укладати договори реструктурізації», – зазначила начальниця PR - відділу АТ «Криворізька теплоцентраль» Валерія Хоменко.

 

На зустрічі сумлінні платники порушували питання про неналежне опалення в окремих квартирах упродовж останніх трьох років. Пов’язують це із встановленням лічильника в будинку. Представники теплоцентралі пояснюють: регулювання подачі тепла у цьому випадку –питання до керуючої компанії.

 

Тим часом споживачі входять в опалювальний сезон з мільйонними боргами. Тільки у Покровському районі заборгованість перевищує 300 мільйонів гривень.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: