З міжнародним святом! Криворізьких медсестер-рятівниць привітав міський голова Костянтин Павлов

СВЯТО
12.05.21 - 9:43

12 травня відзначають Міжнародний день медичної сестри. Його святкують щорічно у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820-1910).

Згідно з історичними довідками, під час Кримської війни Флоренс організувала у Туреччині догляд за пораненими солдатами союзників (коаліції Франції, Османської імперії, Великобританії і Сардинії). Згодом вона заснувала перші курси сестер милосердя Англії. Сьогодні Найтінгейл відома як фундаторка професії медичних сестер та ініціаторка реформи шпиталів.

 

Нині перед медиками стоять не менш серйозні виклики - протистояння небезпечному коронавірусу, який масштабно вразив людство. На передовій цієї боротьбі вони першими стали на порятунок мільйонів життів.

 

Медичних сестер та фельдшерів Кривого Рогу привітав зі святом міський голова Костянтин Павлов:

 

"Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всесвітнім днем медичної сестри!  Медичним сестрам Кривого Рогу доводиться сьогодні працювати на передовій боротьби з епідемією коронавірусної інфекції, в умовах реформування галузі охорони здоров’я. Попри ризик для власного життя, ви гідно виконуєте високе покликання - допомагаєте дихати, одужувати та відчувати щастя й радість від повернення до повноцінного життя. Щира вдячність вам за ваш досвід, професіоналізм, витривалість, чуйність, доброту і увагу до людей. Бажаємо вам добробуту, міцного здоров'я, звичайного людського щастя, затишку у ваших родинах і оселях, а також величезного професійного зростання".

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: