За пів року понад 5 тисяч мешканців Дніпропетровщини пішли від "Дніпропетровськгаз збуту"

КОМУНАЛКА
26.02.21 - 12:46

Понад 5 тисяч мешканців Дніпропетровщини змінили газопостачальну компанію за пів року. Зробити це можна онлайн, нагадали в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ДніпроОДА.
 

Колишні клієнти "Дніпропетровськгаз збуту" перейшли до НАК "Нафтогаз України", який запропонував споживачам менші тарифи, ніж в облгазі.

«Влітку 2020 року в Україні запрацював ринок газу. Відтоді споживачі можуть самі обирати газопостачальника. А отже – найвигідніші умови та кращий сервіс», – розповіли в управлінні.

Там додали, що змінити постачальника просто. Зробити це можна онлайн.

«Понад 5 тисяч мешканців Дніпропетровщини вже скористалися нагодою та змінили газопостачальника, чим стимулювали ринок до розвитку. Адже конкуренція спонукає компанії пропонувати вигідніші умови», – наголосили в управлінні.
 

Нині на газовому ринку України працюють майже 50 компаній.

 

Тим часом, між Нафтогазом і "Дніпропетровськгаз збутом" тривають судові баталії.

 

Як ми писали, Окружний суд Києва заборонив НКРЕКП видавати ліцензії на постачання природного газу низці облгазів, серед яких і "Дніпропетровськгаз збут", а також заборонив газозбутовим компаніям виставляти в паперовому та електронному вигляді побутовим споживачам рахунки, акти, будь-які інші платіжні документи про оплату за природний газ, спожитий ними до січня 2021 року (включно). «Нафтогаз» зазначив, що здійснював постачання природного газу газозбутовим організаціям з 2018 по 2020 роки, проте вони не здійснили розрахунки із оптовим продавцем - АТ «НАК «Нафтогаз України». На дату звернення «Нафтогазу» до суду, сума боргу складає 23 309 862 109, 32 грн. "Нафтогаз» зазначає, що облгази-боржники мають намір та вчиняють заходи, спрямовані на уникнення відповідальності.

 

У свою чергу, в "Дніпропетровськгаз збуті" назвали рішення ОАСК незаконним і відповіли, що оскаржуватимуть ухвалу Окружного адмінсуду Києва та продовжуватимуть забезпечувати споживачів газом. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: