Замінити спікера? «Слуги» планують відкликати з посади голову ВР Дмитра Разумкова

ОФІЦІЙНО
04.10.21 - 12:07

Парламентська фракція «Слуга Народу», перебуваючи на виїзному засіданні у Трускавці, домовилася почати процедуру відставки голови Верховної Ради.

Про це 2 жовтня повідомила речниця фракції Юлія Палійчук.

 

“Шляхом голосування депутатами фракції прийнято рішення з понеділка розпочати процедуру відкликання голови Верховної Ради України із займаної посади”, — написала Палійчук в Telegram.

 

Раніше також стало відомо, що народні депутати від “Слуги народу” у Трускавці зібрали понад 150 підписів під колективною ініціативою про відкликання Голови Верховної Ради України.

 

Своєю чергою, спікер ВРУ Дмитро Разумков офіційно запросив народних депутатів фракції “Слуга народу” на зустріч, яка має відбутись у ВР 4 жовтня.

 

Разумков заявляв, що на зустрічі з фракцією готовий відповісти на всі запитання щодо своєї діяльності за останні два роки. 

 

Сьогодні він зазначив, що за його керівництва Рада буде працювати "тільки за регламентом".

 

"Підписні листи на прохання Арахамії були видані у той же день. Аж два пакети, щоб всім вистачило, "щоб наверняка". Я бачив в ЗМІ інформацію про те, що голосування може відбутися у вівторок, середу. Хотів би всім нагадати, що ми живемо за регламентом. І процедури відкликання голови ВР у тому числі відбуваються за регламентом. Згідно 76, 77 статті. Інакшого не буде. Поки я голова ВР - тут буде працювати закон. Потім що буде, подивимось. Може бути так, як це було у позаминулий четвер. Але поки закон і Конституція будуть працювати в стінах Верховної Ради та за її межами", — сказав Разумков.

 

Джерела: УНН, Суспільне. Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: