Замість тисячі слів. Соцпрацівниці помили вікна будинків літніх криворіжців

СОЦІУМ
15.09.21 - 11:04

До Дня людини похилого віку, фахівці Територіального центру соцобслуговування Центрально-Міського району вирішили допомогти літнім людям корисною і приємною послугою. В оселях криворіжців віком за 90 років жінки помили вікна.

"Працівниці відділення соціальної допомоги вдома замислились, чим, окрім теплого слова та привітної посмішки, привітати наших підопічних? І вирішили подарувати послугу "Чисте вікно - у подарунок" для тих, кому за 90! І робота закипіла. Таких літніх людей у нас 90. На сьогодні, послуга вже надана 35 підопічним: привітне вересневе сонечко засяяло у їхнє чисте віконечко!" - діляться ініціативою соцпрацівниці.

 

Нагадаємо, Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана відзначають 1 жовтня. Це привід нагадати про необхідність захисту інтересів літніх людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішені проблеми.

 

Це і привід до роздумів про взаємозв’язок поколінь. На долю ветеранів і людей похилого віку випали тяжкі випробування: вони пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, але зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, мудрість. Пам’ятайте про наш невідплатний борг перед ними. Піклуйтеся про них і допомагайте реальними справами!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: