Зашквар довкола MARUV. Співачка заявила, що вона - "музикант, а не бита на політичній арені"

РЕЗОНАНС
26.02.19 - 10:11

Переможниця національного відбору на "Євробачення 2019" співачка MARUV прокоментувала відмову від участі в пісенному конкурсі. Артистка написала про це на своїй сторінці в Instagram.

"Сьогодні наша зустріч з НСТУ тривала близько семи годин, в результаті якої ми так і не дійшли згоди двох сторін. За кілька годин до жеребкування, мене попросили брати участь у Національному відборі на" Євробачення - 2019 ". Я погодилася і виграла і з великою гордістю готова була представляти свою рідну країну - Україну на міжнародній пісенній арені.

Як раніше я говорила, відмова від концертів в Росії не була для нас принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я - громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі в промо-акції наших політиків. Я - музикант, а не бита на політичній арені ", - заявила виконавиця.

Вона також подякувала шанувальникам за підтримку і попросила "прийняти цей факт і не йти на конфронтацію. Це даність сьогодення. Я хочу дарувати свою творчість без цензури".

 

У підсумку - Ганна Корсун (MARUV) не представлятиме нашу країну у Тель-Авіві.

"Після проведених перемовин ПАТ "НСТУ" та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі. Ситуація, яка склалася навколо Нацвідбору цього року, має ознаки політизації. Суспільний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору. У ситуації вбачається небезпека ескалації розколу українського суспільства», - зазначили в НСТУ після перемовин із MARUV.

 

Фото - зі сторінки співачки у Фейсбук.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: