Жан-Клод Ван Дамм прибув на зйомки до Києва з криворізькою подругою

ЦІКАВО
20.08.20 - 11:07

Американський актор Жан-Клод Ван Дамм прилетів до Києва для зйомок у бойовику "Останній найманець". Він приїхав разом зі своєю криворізькою подругою Оленою Каверіною. - Обозреватель.

Як ми писали, відома стримінгова платформа Netflix зараз знімає у Києві фільм за участі зірки. Це буде комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні "The Last Mercenary".

 

Пара зупинилася в одному з найрозкішніших київських готелів – Fairmont Grand Hotel та вибрала номер з видом на Дніпро. Доба в кімнаті такої категорії коштує приблизно 15 тисяч грн зі сніданком для двох.

 

Жан-Клод Ван Дам і Олена Каверіна (Instagram Олени Каверіної)

 

Про те, що пара живе в одному готелі, стало відомо завдяки Instagram-сторінці Олени. У соцмережі криворожанка неодноразово ділилася фото з видами на готель і селфі, зробленими в його інтер'єрах.

 

Що стосується Ван Дамма, то він своє місце розташування не афішував, але його "здала" лікарка, яку запросили підлікувати зірку.

Вона виклала у соцмережах фото з актором, на якому можна побачити: види, на тлі яких фотографувалася Каверіна, і панорама з балкона номера Жан-Клода дуже схожі.

 

Відомо, що Ван Дамм зустрічається з Оленою Каверіною понад 10 років. Вони познайомилися на дискотеці в Таїланді, й відтоді українка всюди супроводжує актора.

Вона навіть набила його ініціали на шиї, а фотографією тату ділилася в соцмережах.

 

Кілька років тому голлівудський красень відвідував Кривий Ріг, де зупинявся у батьків Олени. Водночас Жан-Клод все ще перебуває в офіційному шлюбі з культуристкою Гледіс Португез. У них є двоє дорослих дітей.

 

 

Олена Каверіна (Instagram Олени Каверіної)

Олена Каверіна (Instagram Олени Каверіної)

Ван Дам зупинився в елітному київському готелі разом з Оленою Каверіною (колаж)

 

Олена Каверіна і Жан-Клод Ван Дам (Instagram Олени Каверіної)

Олена Каверіна і Жан-Клод Ван Дам (Instagram Олени Каверіної)

Олена Каверіна і Жан-Клод Ван Дам (фото - kp.ua)

Олена Каверіна і Жан-Клод Ван Дам (фото - kp.ua)

Олена Каверіна (Instagram Олени Каверіної)

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: