Зруйновані Ірпінь, Бородянка, Буча: на Київщині створили віртуальний музей

ВАЖЛИВО
18.05.22 - 9:53

В Україні запустили віртуальний музей пам'яті війни – онлайн-проєкт, в якому показали наслідки російського вторгнення до Київської області.

Відповідний розділ з'явився на туристичному порталі Київщини.

 

Завдяки технології віртуальної реальності, на сайті можна пройти 3D-турами по розбомблених містах. Користувачі можуть переглянути, який вигляд мають Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка, Горенка і Стоянка після російського вторгнення.

 

"Упевнені, що після перемоги ми все відбудуємо, і Київщина знову стане місцем для життя, де кожен хотітиме мати будиночок, займатися активним туризмом, дегустувати смачну їжу від локальних фермерів чи усамітнюватися в етносадибі серед природи. Але ми ніколи не зможемо забути те, що було. Саме для цього і створено VR-музей пам’яті війни. За допомогою 3D-турів відвідувачі зможуть потрапити в жахливу реальність, яку принесла з собою війна", – зазначають на сайті проєкту.

 

Віртуальний музей створили у співпраці з  проєктом "Війна впритул". Його мета – зафіксувати руйнації, аби показати не лише цивілізованому світу, але й своїм нащадкам ціну свободи на незалежності.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: