Перша Барбі-українка! На честь легендарної фехтувальниці Ольги Харлан створили ляльку

ЦІКАВО
05.03.20 - 10:33

Фехтувальниця Ольга Харлан стала першою українською спортсменкою, якій присвятили ляльку Barbie. – УНІАН.

Українська олімпійська чемпіонка 2008-го року, чемпіонка світу отримала персональну копію ляльки Барбі, яка виглядає як сама спортсменка в екіпіруванні, від американської компанії Mattel. Про це повідомляють на сайті компанії.

 

Лялька-фехтувальниця увійшла в серію Role Models, яку почали випускати 2 роки тому на честь Міжнародного дня жінок. Такі ляльки є тільки у 9-ти спортсменок світу, серед яких - футболістка Аманда Анрі, легкоатлетки Айрін Палшите, Діна Ешер-Сміт і Малайка Міхамбо.

 

«Коли я була маленькою дівчинкою, завжди мріяла про свою ляльку Барбі. Вона у мене була, як і в більшості дівчаток. Але я навіть і подумати не могла, що колись сама буду лялькою Barbie! Шалено рада, що змогла мотивувати легендарний бренд Barbie для створення цієї красуні. Займаюся спортом 20 років і закликаю всіх дівчат у спорті до дій.  Я хотіла довести, що жінки можуть бути видатними у фехтуванні. Я хотіла бути сильнішою за чоловіків», - прокоментувала подію в своєму Instagram Ольга Харлан.

 

Ольга Харлан – українська фехтувальниця, олімпійська чемпіонка 2008-го року в командній першості, бронзовий призер Олімпіади-2012, шестикратна чемпіонка світу та чемпіонка Європи.

 

Фото з відкритих джерел.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: