До осені найбільший басейн Кривого Рогу має бути готовий

БЛАГОУСТРІЙ
26.05.20 - 14:26

Сьогодні у Палаці водних видів спорту відбулася чергова робоча нарада за участі міського голови. Перевіряли стан проведення завершувальних робіт з капітального ремонту та реконструкції найбільшого басейну у місті.

Капітальний ремонт головної плавальної локації міста - на контролі міського голови. Сьогодні Юрій Вілкул зустрівся з підрядниками, щоб обговорити поточні завдання.

 

Зараз майже в усіх спортивних і тренажерних залах, допоміжних приміщеннях закінчують оздоблювальні "косметичні" роботи. Особлива увага прикута до 50-метрової чаші басейну.

 

"Закінчили гідроізоляцію, у сумнівних місцях наклали її повторній шар. Чашу вже вдруге заповнили для випробування: до п'ятниці вода у ній постоїть, якщо все буде нормально - спустимо і візьмемось до укладання плитки", - пояснив Сергій Курінний, головний інженер "Криворіжцивільпроєкту".

 

Не менш важливе питання - функціонування системи водопідготовки. Установлення теплонасосів дозволить підігрівати воду, а відтак, надасть можливість басейну працювати не сезонно, а протягом всього року. Дозвіл на збільшення потужностей чекають від обленерго. Загалом, усі роботи ведуться за встановленими термінами.

 

Роботи в басейні йдуть за графіком, тож до нового навчального року ми запустимо його в експлуатацію - з новою чашею, з новими спортзалами й усіма зручностями, щоб спортсмени і діти могли плавати", - прокоментував результати наради мер Юрій Вілкул.

 

Також уже на фінішній прямій - роботи з благоустрою. На центральному вході відремонтували ґанок, довкола будівлі уклали тротуарну плитку.

 

 

 

 
 
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: