Нацгвардійці у Кривому Розі вчилися придушувати заколот

СОЦІУМ
23.01.19 - 14:52

Військові стрілецької роти 21-ї окремої бригади імені Петра Калнишевського сьогодні вчилися придушувати заколот підсудних, запобігати спробі зловмисників потрапити до залу суду й оперативно реагувати на втечу затриманих.

Світлинами з навчань нацгвардіці поділилися на сторінці бригади у Facebook.

 

За сценарієм, двоє чоловіків намагаються прорватися до судової зали, але гвардійці, що охороняють суд, одразу їх затримують та викликають поліцію. Наступний випадок – непокора в залі суду. За останньою легендою, підсудний намагається втекти у той момент, коли його ведуть до суду. У таких випадках наздогнати та затримати «зловмисника» допомагає вівчарка.

 

«Наше практичне заняття з підрозділами КЕОП стосувалося організації служби варт (постів охорони порядку в судах, органах на установах системи правосуддя України) на всіх етапах. Ми відпрацювали дії варт у разі надзвичайних обставин, у даному випадку – непокора та втеча. Ці знання знадобляться військовослужбовцям для якісного виконання службово-бойових завдань.

 

Ці тренування – один з етапів підготовки солдат, які нещодавно прибули до підрозділів з конвоювання. Безпосередню участь у проведенні занять приймали курсанти – навчалися керувати особовим складом та відпрацьовували на практиці знання, отримані в академії»,-  каже командир стрілецької роти (з КЕОП) лейтенант Максим Чекальський.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: