Валерій Лютий - новий очільник Криворізького районного управління поліції

ПОДІЯ
12.02.21 - 13:28

12-го лютого у Кривому Розі представиили нового начальника Криворізького районного управління поліції. Ним став Валерій Лютий, який вже очолював КВП у 2015-2016 роках.

Нового очільника відділу представив начальник Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області Анатолій Щадило.

 

Нагадаємо, після служби у Кривому Розі Валерій Лютий був переведений на посаду начальника ГУ Національної поліції в Черкаській області.

 

На сьогоднішній зустрічі з головним поліціянтом був присутній і мер Кривого Рогу Костянтин Павлов.

 

"У нас давно налагоджена тісна співпраця міста і правоохоронних органів. Валерій Васильович - людина у криворізькій поліції не нова. Сподіваюсь, будемо співпрацювати так, щоб у нашому місті панували порядок, мир і закон", - зауважив Костянтин Павлов.

 

Новопризначений поліцейський запевнив, що головний пріоритет у його роботі - безпека громадян, своєчасне реагування на виклики, профілактика і розкриття злочинів. 

 

Валерій Васильович Лютий народився у Харкові. Протягом служби обіймав посади начальника ДАІ Харкова та області, був заступником начальника ГУ МВС в Харківській області. У 2010 році вийшов на пенсію. У 2013 році став радником міського голови Харкова. З лютого по червень 2014 року очолював Управління Укртрансінспекції у Харківській області. У 2015-16 роках керував поліцією Кривого Рогу. З грудня 2016 по лютий 2020 року очолював ГУ Нацполії Черкащини.

 

Нагадаємо, Криворізький відділ поліції реорганізували у зв'язку з адміністративною реформою в Україні. До новоутвореного Криворізького районного управління додали відділи поліції Апостолового, Зеленодольська та Софіївки.

 

Як ми писали, колишнього керівника КВП Сергія Лукашова перевели на службу до Кам'янського відділу поліції.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: