БК «Кривбас» двічі переграв «СумДУ» у черговому турі Вищої ліги з баскетболу

23.02.21 - 11:05

20-го і 21-го лютого у Кривому Розі відбувся черговий тур Вищої ліги з баскетболу. На паркеті зійшлися «Кривбас» та «СумДУ» із Сум. Наші спортсмени двічі переграли суперників, - повідомляють на сайті криворізького клубу.

За згодою обох команд, домашні матчі туру «СумДУ» провели у Кривому Розі.

Криворіжці розпочали дуже добре і перемогли у перших двох чвертях (36:19, 25:13). Наступну десятихвилинку номінальні господарі провели краще та трохи скоротили відрив (25:18), але «Кривбас» зібрався та переміг у останній чверті з рахунком 28:16.

Загальний результат зустрічі - 107:73 на користь гравців із Кривого Рогу.

З нашої команди більше очок заробили Владислав Фролов (30) та Артем Водолазський (26).

Наступний поєдинок сумчани відіграли трохи краще. Перемогли у стартовій десятихвилинці (24:16), але програли три наступні (17:25, 12:29, 12:23).

Підопічні Сергія Корабльова не змогли перетнути позначку у 100 балів, але все-таки здолали суперників з рахунком 93:65.

З «Кривбасу» найбільше м’ячів закинули Владислав Фролов (25), Максим Нікітін (24) та Микита Найко (15).

Наразі наша команда посідає 2 місце, на 1-му - «Політехнік» з Харкова.