Незаконно! У "Дніпропетровськгаз збут" відповіли на рішення столичного суду про заборону виставляти платіжки

ПРЯМА МОВА
25.02.21 - 9:26

У пресслужбі облгазу ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» заявили, що оскаржуватимуть ухвалу Окружного адмінсуду Києва та продовжуватимуть забезпечувати споживачів газом. 

Про це повідомили на офіційній сторінці компанії.

 

 

Нагадаємо, Окружний суд Києва заборонив НКРЕКП видавати ліцензії на постачання природного газу низці облгазів, серед яких і "Дніпропетровськ-газзбут", а також заборонив газозбутовим компаніям виставляти в паперовому та електронному вигляді побутовим споживачам рахунки, акти, будь-які інші платіжні документи про оплату за природний газ, спожитий ними до січня 2021 року (включно).

 

 

"Ухвала про забезпечення адміністративного позову Окружного адміністративного суду міста Києва від 08.02.2021 по справі № 640/2658/21 є незаконною. ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» оскаржуватиме дану ухвалу, – йдеться в дописі облгазу. – Для того, щоб виконувати свої обов’язки, постачальник природного газу має здійснювати своєчасну оплату за придбаний ресурс, сплачувати обов'язкові податки та збори до державного бюджету, платити своїм працівникам заробітну плату. Тож важливою умовою безперервного постачання газу і надання якісних послуг споживачам є своєчасні розрахунки споживачів за спожите блакитне паливо"

 

 

У компанії заявили, що, обмежуючи постачальників у праві виставляти платіжні документи за спожитий газ, суд впливає на стабільність постачання газу побутовим споживачам.

 

 

"Позбавлення постачальників такого права протирічить Закону України «Про ринок природного газу», Правилам постачання природного газу, Типовому договору постачання природного газу побутовим споживачам і Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з постачання природного газу. Ми запевняємо всіх наших клієнтів, що це жодним чином не відіб'ється на постачанні газу, компанія продовжує стабільно постачати блакитне паливо всім своїм клієнтам", – наголосили газовики. 

 

 

Фото на прев’ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: