Криворізькі танкісти повернулись з Донбасу. Мер нагородив оборонців відзнаками

ВІЙСЬКОВІ
05.04.21 - 11:30

5 квітня бійці 17-ї окремої танкової Криворізької бригади повернулися з зони військової операції додому, до постійного пункту дислокації. У бригаді їх урочисто вітали з поверненням. З солдатами та офіцерами зустрівся міський голова Костянтин Павлов. 

Мер привітав танкістів із поверненням додому, потиснув руку кожному солдату та подякував за силу, мужність та вірність військовій присязі. За сумлінну службу з оборони незалежності нашої держави, бійців та їхніх командирів нагородили високими відзнаками - медалями, нагрудними знаками та іменними подарунками. Присутні поклали квіти до пам'ятної стели загиблим захисникам Вітчизни.

 

«Із перших днів війни Кривий Ріг згуртувався для допомоги нашим хлопцям. Ми перші в Україні створили міський штаб допомоги криворізьким військовослужбовцям, які виконують військовий обов’язок. Тоді нам, як народним депутатам, разом зі своїми колегами Олександром Вілкулом, Андрієм Гальченком, доводилось практично в екстремальних умовах приймати рішення – рятувати земляків, відправляти на передову необхідне обмундирування, продукти, медикаменти, ремонтувати техніку. Разом з багатьма криворіжцями ми зробили для наших земляків багато, і хочу твердо запевнити - у рідному місті ви завжди можете бути впевнені у допомозі та підтримці! Але, в першу чергу, звичайно, хочеться всім побажати миру на рідній землі», - звернувся до бійців Костянтин Павлов.

 

 

Нагадаємо, міським коштом у 17-й ОТБр було проведено капітальний ремонт однієї казарми. Замінено комунікації тепло-, водо- та електропостачання, виконано ремонт покрівлі іншої казарми. Проведено асфальтування території. У 2016 році, за підтримки К.Павлова, до 100-річчя танкових військ та Дня танкіста на території бригади відкрили меморіальний комплекс «Воїнам 17-ї танковоі бригади». 

У Кривому Розі, в одному з перших міст України, у 2014 році прийняли Комплексну програму підтримки учасників АТО та ООС, членів їхніх сімей, яка діє і сьогодні, заходи Комплексної програми щороку розширюються. У ході реалізації Програми, протягом 2014-2020 років з міського бюджету виділено понад 219 млн грн. У 2021 році на соціальну підтримку цих категорій у міському бюджеті передбачено 46,5 млн грн, в тому числі на виплату матеріальної допомоги, харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, надання медичних послуг та інше. 

 

Протягом року у місті виплачують одноразову матеріальну допомогу учасникам бойових дій АТО/ООС по 5000 грн. До Дня вшанування учасників АТО (дата 14 червня в Кривому Розі визначена та закріплена Статутом територіальної громади м. Кривого Рогу), всім сім’ям, дітям загиблих (померлих), зниклих безвісти або полонених воїнів та особам з інвалідністю внаслідок участі в АТО та ООС виплачується одноразова матеріальна допомога - по 5000 грн. Для відновлення здоров’я бійців, членів сімей загиблих на базі міської лікарні №5 створено Центр медичної реабілітації ветеранів. Реабілітацію там пройшли понад 5 тисяч ветеранів.

 

 
Як ми писали, наприкінці березня Кривий Ріг відвідала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Вона подякувала криворіжцям за те, що влада і громада багато роблять для соціальної підтримки та реабілітації військовослужбовців.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: