У Кривому Розі понад 1060 ветеранів Афганістану отримають матеріальну допомогу від міста

СОЦІУМ
18.02.19 - 10:26

Більше трьох тисяч криворізьких хлопців брали участь у бойових діях в Афганістані, додому не повернулися живими п’ятдесят три бійці. У пам’ять про загиблих у 2013 році, за підтримки народного депутата Олександра Вілкула, був споруджений храм на честь ікони Божої Матері «Взискання загиблих», створені меморіальні комплекси. Іменами воїнів названі вулиці Кривого Рогу - Сержанта Рзянкіна, Миколи Лисяка, Сергія Заїки, Олександра Лісового. Пам’ять про них увічнена й  у музейних експозиціях.

Також другий рік у нашому місті працює комплексна, розширена програма соціального захисту. Загалом, на соціальну підтримку воїнів-інтернаціоналістів спрямовано близько 15 мільйонів гривень.

 

До 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, 174 інваліди - учасники бойових дій та 64 сім’ї загиблих військовослужбовців отримають у лютому одноразову допомогу по 5 тисяч гривень.

Уже з початку року вони щомісяця отримують допомогу — 200 — 300 гривень, залежно від групи інвалідності. Також 895 воїнів-інтернаціоналістів у лютому отримають одноразову грошову допомогу.

Напередодні 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, мер Юрій Вілкул зустрівся з воїнами-афганцями, подякував їм і вручив міські нагороди.

57 воїнів-інтернаціоналістів удостоєні нагрудного знака «За заслуги перед містом».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: