Долар на гачку? Чоловік з обкладинки альбому Nirvana судиться з гуртом за "дитячу порнографію"

РЕЗОНАНС
26.08.21 - 9:27

Спенсер Елден, той самий хлопець з обкладинки альбому Nirvana, подав на гурт до суду за "дитячу порнографію". Елден звинувачує Nirvana в сексуальній експлуатації дітей, -  повідомляє агенція Reuters.

У позові до федерального суду Каліфорнії Елден стверджує, що протягом усього життя зазнавав моральної і фізичної шкоди через фото, на якому він оголений пливе за доларовою купюрою, нанизаною на риболовний гачок.

 

Nevermind - один із найбільш продаваних альбомів усіх часів, по всьому світу було продано понад 30 мільйонів його копій.

 

Елден, якому зараз 30 років, вимагає по 150 тисяч доларів компенсації з кожного з кількох відповідачів, включаючи компанію Universal Music Group, фотографа Кірка Веддла, барабанщика Дейва Грола, бас-гітариста Кріста Новоселіча та Кортні Лав - вдови соліста гурту Курта Кобейна, який помер у 1994 році.

 

"Відповідачі навмисно комерційно продавали дитячу порнографію Спенсера і використовували шокуючу природу його зображення, щоб рекламувати себе та свою музику за його рахунок", - ідеться у позові, поданому у вівторок, 24 серпня.

 

Прикметно, що за ці роки Спенсер відтворював культову фотографію кілька разів: у 2008 році, коли йому було 17 років, а потім ще раз у 2016 році, щоб відзначити 25-річчя альбому (на фото Елден був в шортах).

 

А ще давав кілька інтерв'ю, і в принципі не мав нічого проти використання фото. Проте зараз каже, що його батьки ніколи не підписували дозвіл, який дозволяв використовувати фотографію.

 

Джерело - DW. Фото з відкритих джерел.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: