У Кривому Розі відкрили новий сучасний хостел

ПОДІЯ
14.10.21 - 16:44

Молодіжний центр КДПУ за підтримки міської влади та підприємств міста, зокрема Метінвесту, реалізував унікальний для Дніпропетровщини проєкт. На базі гуртожитку вишу створено сучасний студентський хостел. 

У відкритті взяв участь заступник міського голови Сергій Мілютін.  

 

«В рамках об’єднаної програми Вілкула-Павлова ми робимо все, щоб Кривий Ріг був для молоді містом можливостей та перспектив. Містом, де хочеться навчатися, працювати, ростити дітей. Ми відкриті для молодіжних ініціатив, інноваційних ідей для нашого міста. Ми поєднуємо можливості міської влади, навчальних закладів і підприємств міста. Разом із активною молоддю  створюємо умови для їхньої успішної самореалізації», — сказав Сергій Мілютін, підкресливши, що КДПУ підтверджує статус одного з центрів інноваційної освітньої та наукової діяльності міста й регіону. 

 

 «Гості нашого міста можуть скористатися затишком, який ми створили на базі нашого гуртожитку. Упевнений, що ці проєкти перспективні для розвитку молоді й міста загалом», - відзначив ректор КДПУ Ярослав Шрамко.

 

Ініціатор проєкту, керівник молодіжного центру КДПУ Ілля Лисоконь ділиться:

 

«Створення хостелів — європейська практика розвитку мережі готелів. Хостели привабливі зокрема тим, що дають можливість швидше освоїтись, знайти нових друзів. Ми  знайшли підтримку, реконструювали приміщення у понад 750 кв. м, встановили нове сантехнічне обладнання, організували їдальню, придбали меблі, білизну. Тепер маємо 30 комфортних номерів для проживання учасників освітніх, наукових, спортивних та інших заходів».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: